Aynagöz Kimdir, Necidir?


İsmim Deniz, 1986 doğumluyum. Hayatın çeşitli cilveleriyle tüm hayallerini ertelemek zorunda kalmış, birgün gerçekleştirebilmek umuduyla, şimdilik bambaşka bir alanda çalışan biriyim.
Keyfime ve boğazıma düşkün olduğum blogumdan kolayca anlaşılabilir. Yapıp yedirmeyi sever, yeni ve farklı şeyleri denemekten de hoşlanırım.
Elimden geldiğince "kendin yap"cı biri olarak yeteneklerimi test etmeyi severim.
Lakin birşeyle uzun süre ilgilenmeyi sevmediğim için sürekli farklı konulara yönelirim.
Fırsat buldukça tarifler dener ve her zaman olumlu olmasa da elde ettiğim sonuçları paylaşmayı severim. Buna dayanarak profesyonel aşçı olmadığımı belirtmek isterim.
Bloguma verdiğim Aynagöz ismi ise, annemizin yaramazlık yaptığımızda veya sevmek için kullandığı sözlerden yalnızca biri olup çeşitlerini zaman içinde belki paylaşırım.
Burada göreceğiniz hemen hemen her tarif, internette araştırıp kendimce uyarladığım tariflerdir. Birebir tariflerde -saygı gereği, kaynak göstermeyi ve o bloga yönlendirmeyi tercih ederim. Ziyaret ve yorumlarınız her blogger gibi benim de günümü şenlendirir. O yüzden yazmaktan çekinmeyin :)

Aynagöz'de göreceğiniz fotoğraflar bana ait olup, izinsiz kopyalanması, kullanılması halinde her türlü yasal işlemi başlatmakta çekinmeyeceğimi belirtirim.


Saygılar ;)


Benimle iletişime geçmek isterseniz; Instagram üzerinden mesaj atabilir veya mavikaplumbaga@gmail.com adresinden mail atarak ulaşabilirsiniz.

Tasarım:Sawako Kuronuma